Yedi Güzel Adam

Celbler ; aşık etmek , geri getirmekCelbler ; aşık etmek , geri getirmek , bağlama amacıyla hazırlanır. Celb etki mekanizması olar CELBLER ak vefklere göre daha etkilidir,şekil olarak muskaya benzer hazırlık aşaması vefke göre daha uzundur. Celb kullanırken vefk kullanımında uymanız gereken kurallar söz konusu değildir , kullanımı o bakımdan vefke göre daha kolaydır. Vefkler birim enerji iletimini yaparken, celb enerjiyi toplu olarak iletir vefke göre daha güçlü olmasının sebebide budur ancak; celbin enerji toplaması için ihtiyacı olan unsur zamandır . Celbler vefklere göre daha uzun hazırlama aşamasına ve kullanım süresine sahiptir.
Vefklerden daha güçlü olması , kullanımı kolay olması tercih sebebi ve çözüm yolu olarak sunmamıza ve sizler tarafından tercih edilmesine sebep olmaktadır ancak tek handikabı zamandır. Zaman konusunda problem yaşamayan daha etkin bir çözüm arayan ve ya kurala uymak konusunda sıkıntı yaşayan kişilere tavsiye ettiğimiz bir metoddur.
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitemizde ki içeriklerini Paylaşım sitelerinden derlenerek eklenmistir. Yedi Güzel Adam hakkindaki hiç bir içerik bize ait değildir. İcerik ihlali olduğunu düşünüyorsanız alkan6363@gmail.com.adresine bildiriniz.