Yedi Güzel Adam

Yedi Güzel Adam 6 Bölüm

Yedi Güzel Adam 6. Bölüm bugün 24 Mayıs 2014 TRT 1'de 6. Bölümü yayınlanacak.


Yedi Güzel Adam 6. Bölümünde neler olacagini hepimiz merak ediyoruz. Yedi büyük şairin hayatını anlatan dizide heyecan doruk noktada, dizide bir çok sorun ve engel art arda geliyor.

Bir yandan Erdem'in sıkıntıları Kambur Emine'nin onu sevdiğini bu yuzden Eşi Naciye'ye kötü davrandığını bilmesine rağmen sesiz kalan Erdem Bayazıt  bu cereyan havedisler karşısında sesiz kalmayı ve olayların  yatisacagini ve Kambur Emine er geç Naciye'nin değerini anlayacağını umuyor. Bir diğer ihtimal ise Emine'nin kalbini kırmak istemiyor. Küçüklüğünden beri yanlarında yaşayın zavallı emine incitmek istemiyor ki Kambur Emine Erdem'i sevdiğini kendisi dahi hepimiz biliyoruz.

Erdem'in Kız kardeşi olanlara şahit olmasına rağmen kendi sırları menfaati için sesini çıkaramıyor. Emine yaptığı büyüden kendisini etkileyecek konağı ateşe verecektir...

Kenan Öğretmenin sinsi planları adam adam işliyor. Planlarını gerçekleştirmede Cevat'i kullanıyor. Cevat okulu asmaya başlayarak Kenan Öğretmenin nefret ettiği Erdem Ve Cahit Zarifoğlu'nu okuldan uzaklaştırma için Cevat sadece bir maşa...

Cahit Zarifoğlu ve Zehra aşkı bu bölümde yeni bir hal alacağa benziyor...

Cahit Zarifoğlu'nun Hayatı Başlıyor


Dizi ilk başladığında Erdem Bayazıt ile başlayan dizi şimdilerde Cahit Zarifoğlu'na geçmeye başladı. Bu bölümlerde genellikle Cahit'in hayatını anlatacak olan dizi günden güne daha çok izleniyor.

İlk bölümünde en çok izlenen listesinde  42. Sırada yer alırken 5. Bölümünde 21. Sıraya yükseldi.

Yedi Güzel Adam 6. Bölüm izleyemeyi unutmayın.

Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitemizde ki içeriklerini Paylaşım sitelerinden derlenerek eklenmistir. Yedi Güzel Adam hakkindaki hiç bir içerik bize ait değildir. İcerik ihlali olduğunu düşünüyorsanız alkan6363@gmail.com.adresine bildiriniz.