Yedi Güzel Adam

Yedi Güzel Adam 6. Bölüm Fragmanı

Yedi Güzel adam 6. bölüm fragmanı yayınlandı. cumartesi 19:55'te TRT 1 ekranlarında seyircilerle buluşan dizi de yeni sürpizler bizi bekliyor.


Yedi Güzel Adam 6 Bölümünde Emine Naciye için yapacak olduğu büyü başına patlıyor. ve Emine yangınlar içine atlıyor. Naciye duruma sesiz kalmayarak kendini ateşler içine atıyor. Bir yandan Bayazıt evinde ki deprem sürerken bir yandan da Erdem 1958 yılında Zehra için yazdığı şiir Erdem'in başını ağrıtacak.

Zehra ve Cahit'in aşkı ise yine olay olacak. Zehra'yı kenan öğretmenin yanında gören Cahit artık umudunu kesiyor. Cahit bunu dile getirirken Zehra kapıda olanları duyuyor.

Cevat ise artık okulu bırakıp faşisizm peşine koşuyor. Cevat'ı yanlış yönlendiren Kenan öğretmenin de gerçek faaliyetleri ortaya çıkıyor. Demek sadece düşünde  de değilmiş pratikte de milleti örgütlemekte olduğu görülüyor.


Yedi Güzel Adam 6. Bölüm Fragmanı


Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitemizde ki içeriklerini Paylaşım sitelerinden derlenerek eklenmistir. Yedi Güzel Adam hakkindaki hiç bir içerik bize ait değildir. İcerik ihlali olduğunu düşünüyorsanız alkan6363@gmail.com.adresine bildiriniz.