Yedi Güzel Adam

Erdem Bayazıt'tan Tahir ile Zühre Şiiri

Yedi Güzel Adam 4. bölümü merakla beklenirken 4. bölüm için size sürprizlerimiz var.  Erdem Bayazıt Tahir ile Zühre şiirini söylüyor.

4. bölüme günler kala sabırsızlandığınızı biliyoruz. 4. bölümde neler olacağını merak ediyorsanız önce 4. bölüm fragmanını izleyin, izledikten sonra bir 4. bölümden size bir kesit paylaşıyoruz. Erdem Bayazıt okulda Tahir ile Zühre Şiirini okuyor.


Tahir olmak ta ayıp değil Zühre olmakta Hatta sevda yüzünden ölmek te ayıp değilBütün iş Tahir ile Zühre olabilmekte yani yürekte....Mesela bir barikatta döğüşerek Mesela Kuzey Kutbu'nu keşfe giderken Mesela denerken damarlarında bir serumu ölmek ayıp olur mu? Tahir olmak ta ayıp değil Zühre olmak ta Hatta sevda yüzünden ölmek te ayıp değil.. Seversin dünyayı doludizgin ama o bunun farkında değildir ayrılmak istersen dünyadan ama o senden ayrılacak yani sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı?Yani Tahir'i Zühre sevmeseydi artık Yahut hiç sevmeseydi Tahir ne kaybederdi Tahir'liğinden Tahir olmak ta ayıp değil Zühre olmak ta Hatta sevda yüzünden ölmek te ayıp değil...


Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitemizde ki içeriklerini Paylaşım sitelerinden derlenerek eklenmistir. Yedi Güzel Adam hakkindaki hiç bir içerik bize ait değildir. İcerik ihlali olduğunu düşünüyorsanız alkan6363@gmail.com.adresine bildiriniz.