Yedi Güzel Adam

Yedi Güzel Adam Sosyal Medyadaki Yorumlar


Yayın tarihine 3 gün sonra girecek olan Yedi Güzel Adam dizisi sosyal medyada yoğun ilgi görüyor. Işte sosyal medya twitter üzerinden atilan tweetler...


"@rasitulas: Yedi Güzel Adam dizisinin popüler kültüre yamanmaması ümidiyle inşallah güzel olur. Keşke bizde saklı kalsaydı dedirtmezler inşallah."
"@RdvnKyN1905: @MissRhinitis Yedi GüzeL Adam Cahit Zarifoğlunun bir şiiridir. Ve Maraşlı arkadaşlarıdır. Şairleri tanıtmak için film yapmışlar!....."
"@sinemmkurnaz: TRT yeni dizi yapmış .Adı da yedi güzel adam , 1 tane de kız var . Artık bu işin sonu nereye gider bilemiyorum :dd"
"@EkinistGirl1: Son 3 Gün :)) ❤ @booracengiz @mert_asker #yediguezeladam"
"@SBSV__AyTil: Bora yeni dizisi "Yedi Güzel Adam'da" Cevat rolünde.. :)"
"@peltekvaiztk: Bugün işyerinde karşılaştığım herkese Cumartesi günü saat 20:00'de TRT 1'i izleyin dedim söz verdiler izleyecekler. Son 3 gün #yedigüzeladam"
"@yorulmazfatih: Bu ara en merak ettiğim dizi Yedi Güzel Adam dizisi. İnşaallah kendileri gibi dizi de güzel olur. Cumartesiyi bekliyoruz."
"@erenakkas97: fragman yine cikti #YediGüzelAdam trt'de!!!! 19:55'te!!!!"
"@osmanguzelgoz: "Baktığın dağların düşüncesi bile ağlatır beni
Hür olurum buyruklarını bir bir donansam sultanım."
(Yedi Güzel Adam / Cahit ZARİFOĞU)"
Yorumları yapıldı. Kimisi dizi oyuncularına tweet atarken kimiside Cahit Zarifoğlu şiirleri ile anlattı diziyi..
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitemizde ki içeriklerini Paylaşım sitelerinden derlenerek eklenmistir. Yedi Güzel Adam hakkindaki hiç bir içerik bize ait değildir. İcerik ihlali olduğunu düşünüyorsanız alkan6363@gmail.com.adresine bildiriniz.