Yedi Güzel Adam

Erdem Naciye İle evlenecek mi ?

Yedi Güzel Adam dizisinin 2. bölümü neler olacak? 1. bölümde yüzüğü atan Erdemin nişanlısı Naciye tekrar barışacaklar mı? 


Birinci bölümde Hizmetçinin istediği oldu ve Naciye yüzüğü attı... Yüzüğü atmasının nedeni Erdem'in gönderdiği başörtü olarak yorumlasak ta aslında olayın arka kısmı var.

Naciye Erdemin kendisine gönderdiği Hediyeyi Erdemin evine geri getirip bir kaç satırlık yazı ile yüzüğü de gönderir. Naciye'nin bu çıkışı Erdem'i şoka uğratır. Kendisine şiirler yazdığı kadın ne oldu da yüzüğü atıyor diye düşünürken 1. bölüm burada bitiyor. Yedi Güzel Adam 2. Bölümünde Naciye ve Erdem'in barışıp kına gecesi yapılacaktır.

Ancak Evin hizmetçisi yine boş durmayıp düğünü engellemek istiyor. Kına Gecesi öncesi Gelin kınası birşey katan hizmetçi yine yapacağını yapacak... Kınayı Naciye'nin eline sürülürken Gelinin eli yanıyor.

2. Bölümde neler olacak hep  birlikte izleyeceğiz...
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sitemizde ki içeriklerini Paylaşım sitelerinden derlenerek eklenmistir. Yedi Güzel Adam hakkindaki hiç bir içerik bize ait değildir. İcerik ihlali olduğunu düşünüyorsanız alkan6363@gmail.com.adresine bildiriniz.